Zapraszamy do naszej kuźni smaków tworzonych w Starym Folwarku w Pietrzykowie przez naszych kucharzy, cukierników i serowarów.

Tajemnica domowych przysmaków, produkowanych w naszym gospodarstwie kryje się w domowej recepturze, zgodnie z którą są wytwarzane.

Stary Folwark w Pietrzykowie to miejsce, gdzie najłatwiej zakupić bezpośrednio nasze wyroby.

Zapraszamy serdecznie od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10:00 – 18:00.

W Folwarku nie tylko zaopatrzycie się w zapas naszych wyrobów: mięsnych, serów i jogurtów, pierogów ręcznie lepionych z wykwintnymi farszami, ciast i innych smakołyków.

Również skosztujecie Państwo naszych potraw na miejscu w otoczeniu wspanialej przyrody.

Bardzo ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z Kupującymi – liczymy się z ich opiniami i dokładamy wszelkich starań, by sprostać ich potrzebom.

Z tego względu prowadzimy nie tylko stacjonarną sprzedaż naszych produktów, ale także sklep internetowy, dzięki któremu naszymi Klientami stają się mieszkańcy różnych zakątków Polski.

Zamówienia realizujemy bezzwłocznie, by nasze domowe produkty możliwie szybko znalazły się na Waszych stołach – gdziekolwiek Państwo jesteście.

Prezentujemy również nasze wyroby na rozmaitych targach i festynach. Urozmaicamy tradycyjne kompozycje smakowe tak, by wszyscy wielbiciele domowych smakołyków mogli znaleźć w naszej ofercie coś smacznego i coś nowego.

Poznajemy na bieżąco opinie smakoszy naszych wyrobów a także bierzemy pod uwagę ich sugestie i życzenia.

100% ekologiczne
Wykwalifikowani rolnicy
Ekologiczne zwierzęta gospodarskie
Profesjonalny sprzęt
Bez pestycydów
Szybka dostawa